2. ÜRÜNDE %50 İNDİRİM

2. ÜRÜNDE %50 İNDİRİM HEMEN AL

2. Üründe %50 İndirim

Zeytinyağlı Kudret Narı 300 gr

Zeytinyağlı Kudret Narı 300 gr

60,00 TL

* 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.
Aynı Gün Kargo

Aynı Gün
Kargo

Kaliteli Ürün

Kaliteli
Ürünler

Özenli Paketleme

Özenli
Paketleme

Üreticiden Alın

Üreticiden
Alıyorsunuz

Zeytinyağlı Kudret Narı 300 gr

"İÇİNİZDEKİ ACIYA SON VERİN"


Zeytin Yağlı Kudret Narı Nedir? 


Aksuvital Zeytinyağlı Kudret Narı içeriğinde bulunan; kudret narı ve zeytinyağı ile zengin ve faydalı bir içeriğe sahiptir. Mevsiminde toplanan taze kudret narı meyvesini, AksuVital’in yüksek kalite standartlarında üreterek tüketicilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Tamamen doğal ürünlerin bir araya getirilmesi ile yapılan AksuVital Zeytinyağlı Kudret Narı içerisinde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi bulunmaz. Saf zeytinyağı ve kudret narı meyvesinden oluşur. 


Kalite kontrolleri yapılmış hammaddelerden halindeki kudret narının etken maddeleri bozulmadan maserasyon yöntemi ile elde edilir. Katkı maddesi içermeyen doğal besindir. 


ZEYTİNYAĞLI KUDRET NARININ FAYDALARI


Kudret narının bilimsel adı; Momordica charantia’dır. Kabakgiller (Cucurbitaceae) ailesinden olan ve tropik ve subtropik iklimlerde yetişen bir bitkidir. Vatanı Afrika olan kudret narına, artan talepler nedeniyle ülkemizde de sıklıkla yetiştirilmeye başlanmıştır. 


Kudret narı, Vitamin A, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin C, kalsiyum, potasyum, çinko, demir, bakır ve fosfor gibi çok çeşitli vitamin ve mineraller içerir. Kudret narı taşıdığı bileşikler ise: Momordica charantia; saponinler,glikozitler, alkaloidler, sabit yağlar, triterpenler, proteinler içeren biyolojik olarak aktif etken maddeler içerir. 


AksuVital Zeytinyağlı Kudret Narı ile gününüz rahat geçsin, yemekleriniz keyifli olsun.


İçeriği: Kudret narı, Zeytinyağı


Kullanımı: Gün içerisinde tercihen kahvaltı sonrası alınması tavsiye edilmektedir.   Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Kudret narı yağına alerjisi olanlar kullanmamalıdır.  


Saklama koşulları ve Raf Ömrü: Oda sıcaklığında muhafaza edilir. Işıktan ve sıcaktan koruyunuz. Her kullanımdan önce karıştırınız.

Raf Ömrü: 2 yıldır.  

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi